Haber

Kentsel dönüşüm çalışmasında evinin duvarı yıkıldı, ölümden döndü

ANKARA’da kentsel dönüşüm kapsamında binanın yıkımı sırasında iş makinesinin kovasının yandaki binaya çarpması sonucu duvar çöktü. Yatak odasındayken duvarın yıkıldığını anlayan İsa Büyükkuzukıran son anda kurtuldu.

Olay, Sincan ilçesi Ankara Caddesi üzerinde meydana geldi. Kentsel dönüşüm kapsamında binanın yıkımı için iş makinesi ile çalışma başlatıldı. Yıkım sırasında iş makinesinin kovası yandaki apartmanın duvarına çarptı. Binanın 2. ve 3. katlarındaki dairelerin duvarları yıkıldı. 3’üncü kattaki yatak odasında duvarın çöktüğünü anlayan İsa Büyükkuzukıran son anda kurtuldu. Duvar odanın içine çöktüğünde büyük hasar meydana geldi. Zemin kattaki evi hasar gören İsa Büyükkuzukıran ve Eda Bozdaş, yıkımı gerçekleştiren müteahhit hakkında suç duyurusunda bulundu.

‘SANİYELERLE SÖYLEDİK’

Kazadan saniyeler içinde kurtulduğunu belirten İsa Büyükkuzukıran, “Sabah kalktığımızda bir ses geldi. Eşim sesten rahatsız olduğu için kızımın odasına gitti. O sırada kızım yanımıza geldi. Daha sonra kızım ‘Baba ben geleyim su içeyim’ dedi. Geldiğini gördüğüm an kendimi dolapla yatağın ortasına attım.O an şok oldum. bir ara duvar çöktü yere düşen molozlardan kapıyı açamadım eşim kızım oğlum çıldırdı bütün eşyalarım gitti kızımın telefonu halısı battaniyesi paramparça oldu dedi.

FOTOĞRAFLA

habersariyer.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu